دانلود(تحقیق درباره تعريف اكوتوريسم)

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 35 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه اكوتوريسم كه يك تحقیق درباره تعریف اکوتوریسم, اکوتوریسم, تعریف اکوتوریسم|1779058|atv50685665|اِی تی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره تعريف اكوتوريسم هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 35 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اكوتوريسم كه يك مسافرت و ديدار زيست محيطي مسئولانه به مناطق طبيعي نسبتاً دست نخورده با هدف لذت بردن و استفاده از مظاهر طبيعت و مظاهر فرهنگي همراه آن است كه باعث تقويت حفاظت از منابع طبيعي شده و داراي تأثيرات منفي اندكي است و باعث فعال شدن جمعيتهاي محلي و بومي مي شود و از نظر اقتصادي اجتماعي براي آنها مفيد است .

ويژگيهاي تعريف :

1-مسافرتي مسئولانه به طبيعت

2-با حداقل خسارت به محيط

3-مسافرت به مناطق طبيعي نسبتاً دست نخورده

4-لذت بردن از طبيعت و مظاهر فرهنگي وابسته به آن

5-باعث فعال شدن جوامع محلي و داراي منافع اقتصادي - اجتماعي به آنها

6-باعث تقويت حفاظت از منابع طبيعي مي شود .

اصول اكوتوريسم :

- به حداقل رساندن اثرات بر روي طبيعت و فرهنگ بومي ناشي از حضور اكوتوريسم.